KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Sıkça Sorulan Sorular

iykivarsin.com olarak, kullanıcılarımızın bilgilerinin gizliliği ve güvenliği bizim için ilk sırada geliyor. Web sitemizden yapacağınız alışverişleri gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız bilgiler tamamen gizli tutulacak, siparişleriniz ise tamamen nötr paketler içerisinde size teslim edilecektir.

Adres vermeden satın alabilirsiniz. Siparişinizi size en yakın kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. Bize sadece Şehir, Mahalle ve irtibat telefonu detaylarınızı vermeniz yeterli olacaktır.Siparişleriniz  gizli paketlerde gönderilir.

Sitemizde kurulan SSL güvenlik alt yapısının yanı sıra 3D Secure sistemi uygulanır. Bu sistem internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu "güvenli sanal alışveriş" çözümleri ile kart sahipleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

Siparişlerinizin ödemesini, Kredi Kartı, Banka Kartı ve Havale ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme adımında ödeme seçeneği olarak Havale/EFT seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. ''Ödeme'' butonuna bastıktan sonra siparişinizin ödemesini size gönderilecek olan mailde bulunan ilgili banka hesabına 3 iş günü içerisinde yatırmanız durumunda siparişiniz en kısa sürede hazırlanacak ve tarafınıza gönderilecektir. 3 iş günü içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

QNB Finansbank A.Ş. 

Ad Soyad / Ünvan: 

Şube Kodu:  

Hesap No:  

IBAN:   

Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra dekontunuzu info@iykivarsin.com adresine mail atmanız gerekmektedir.
Siparişiniz, ödemenizin onaylanmasından sonra ortalama 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Özel gün ve haftalar ile resmi tatil dönemlerinde, ürün teslimatlarında 1 ile 2 gün arasında gecikme yaşanabilir.
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde tüm yurt içi bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. 
iykivarsin.com  e-arşiv fatura sistemi  kullanmaktadır. Bu nedenle faturanız 1 hafta içerisinde e-mail adresinize gönderilecektir.
Sıkça Sorulan Sorular